Historia strony i dane techniczne

Jak i kiedy powstała ta strona?

Pierwsze plany dotyczące strony internetowej pojawiły się tak naprawdę pod koniec stycznia 2006 roku, a już w lutym pojawiły się na niej pierwsze wpisy. Pierwsza wersja zawierała jedynie skromną galerię zdjęć, kilka wypowiedzi oraz trochę informacji o sobie samym. Wraz z rozwojem strony pojawiały się kolejne działy: Muzyka, Wyróżnienia czy Humor. Kolejne wersje wnosiły nowe podstrony i funkcjonalności. Pojawiła się informacja o wersji, dział faq, informacja o dostępności, a nawet Copyright. Nie licząc materiałów multimedialnych, dziś to 25 stron mojego hobby, które rozwijam od ponad 10 lat.

Po co ją założyłem?

By przybliżyć Wam moje zainteresowania, do których należą m.in.: fotografia, muzyka elektroniczna czy tworzenie prostych i dostępnych stron internetowych. Jest zarówno wizytówką jak i formą nauki w temacie tworzenia prostych i dostępnych stron www. Na stronie znajdziesz wysokiej jakości zbiór tapet na pulpit, galerię moich zdjęć, moje wypowiedzi i zbiory muzyki elektronicznej w postaci darmowych utworów MP3. Zainteresowanych kwestiami technicznymi, zapraszam do odwiedzenia strony wdrożenia archiwalne, gdzie możesz zobaczyć, jak zmieniała się strona na przełomie lat.

Dedykuję ją wszystkim ludziom o ciekawym poglądzie na świat, znajomym, przyjaciołom, rodzinie, ale przede wszystkim osobom o otwartym umyśle i podchodzącym do życia w sposób, potocznie mówiąc, poukładany.

Dlaczego nie blog?

Od samego początku miałem wizję posiadania strony www, na której mógłbym dzielić się swoją pasją. Po prostu dla chęci pozostawienia swoim przyjaciołom cząstki siebie. Poza tym strona nie jest blogowym pamiętnikiem(gdzie się było, co się jadło i robiło). Jest raczej formą przekazania informacji O mnie samym, czym się zajmuję, jakie mam poglądy i hobby.

Dane techniczne o stronie:

Data pierwszego opublikowania: 01.02.2006

Data ostatniego wdrożenia: brak danych

Aktualna wersja strony: 2017.R6

Kodowanie: UTF-8

Wspierane przeglądarki: zobacz tabelę wspieranych przeglądarek

Email wsparcia: flv(@)onet.pl

Użyte technologie: HTML 5, CSS 3, jQuery, Local Storage, Media Queries (Responsive Web Design), XML, Microdata, PDF

Wersja silnika jQuery:

Dane techniczne o użytkowniku

Wersja Flash Playera:

Rozdzielczość ekranu:

Rozdzielczość okna przeglądarki:

Używasz przeglądarki:

Twoja głębia kolorów to:

Pracujesz pod systemem:

Język przeglądarki:

Powyższe informacje służą do celów diagnostycznych. Choć w świetle prawa, nie stanowią danych identyfikacyjnych o użytkowniku, to żadne z powyższych nie są gromadzone, ani przetwarzane.