Copyright - czyli zasady kopiowania materiałów z tej strony.

1. Cała strona to mój pomysł i wykonanie, w szczególności materiały na niej zawarte, jak: zdjęcia, wypowiedzi, kompozycje muzyczne czy tapety na pulpit. (Wyjątkiem są niektóre elementy kodu, jak np: niektóre skrypty jQuery). Kopiowanie materiałów z tej strony jest dozwolone i wszystkie udostępniam bezpłatnie lecz pod następującymi warunkami:

2. Pobranie dowolnego materiału/ów z tej strony, łączy się z wyrażeniem akceptacji poniższych postanowień. Jednocześnie, użytkownik ma prawo nie zaakceptować tych zasad, w tym przypadku użytkownik może oglądać/odsłuchiwać materiały w trybie online).

3. Wypowiedzi można kopiować, drukować i przesyłać, ale wszelkie ich wykorzystywanie lub przetwarzanie dozwolone jest, wyłącznie za moją zgodą i podaniem źródła do pełnej postaci tekstu.

4. Dozwolone jest linkowanie i cytowanie fragmentów wypowiedzi oraz utworów na blogach i prywatnych stronach www.

5. Nie wyrażam zgody na publikowanie lub przetwarzanie moich prac w przypadku, gdy korzystający z nich użytkownik w sposób pośredni lub bezpośredni czerpie z nich korzyści.

6. Zabronione jest także umieszczanie jakichkolwiek moich prac na portalach społecznościowych, w streamingu audio lub video oraz stronach z zasobami typu 'torrent' bez mojej zgody.

7. Kompozycje muzyczne można pobierać nieodpłatnie, lecz wykorzystywać je można tylko na podstawie licencji Creative Commons 3.0

8. Photopack(czyli paczki z tapetami na pulpit) udostępniam za darmo i tylko w celach niekomercyjnych.

9. Kod strony jest otwarty i dostępny dla wszystkich, natomiast jeśli jakieś rozwiązanie przypadnie Ci do gustu, możesz zawsze zasugerować link do mojej strony.

Skrypty i rozwiązania firm lub osób trzecich wykorzystane podczas budowy tej strony:

  • Preloader strony(pasek ładowania) udostępniony przez Gaya Kesslera https://blog.gaya.ninja. (strona anglojęzyczna)
  • Skrypt do automatycznego przewijania strony udostępniony przez Ariel Flesler. (strona anglojęzyczna)
  • Skrypt podpowiedzi w wyszukiwarce udostępniony przez Jörna Zaefferera. (strona anglojęzyczna)
  • Fancybox czyli skrypt do wyświetlania zawartości w nowym oknie / ramce udostępniony przez http://fancybox.net. (strona anglojęzyczna)
  • Reszta napisanych przeze mnie mechanizmów, jak również w/w oparte są na kodzie biblioteki programistycznej jQuery. (strona anglojęzyczna)
  • Formularz zgłoszeniowy bazuje na "silniku" firmy: Response-o-matic (strona anglojęzyczna)
  • Wyszukiwarka strony bazuje na silniku Duck and Go (strona zewnętrzna).