Copyright - czyli zasady kopiowania materiałów z tej strony.

Cała strona to mój pomysł i wykonanie, w szczególności materiały na niej zawarte, jak: zdjęcia, wypowiedzi, kompozycje muzyczne czy tapety na pulpit. (Wyjątkiem są niektóre elementy kodu, jak np: niektóre skrypty jQuery). Kopiowanie materiałów z tej strony jest dozwolone i wszystkie udostępniam bezpłatnie lecz pod następującymi warunkami:

1. Pobranie dowolnego materiału/ów z tej strony, łączy się z wyrażeniem akceptacji poniższych postanowień. Jednocześnie, użytkownik ma prawo nie zaakceptować tych zasad, w tym przypadku użytkownik może oglądać/odsłuchiwać materiały w trybie online).

2. Wypowiedzi można kopiować, drukować i przesyłać, ale wszelkie ich wykorzystywanie lub przetwarzanie dozwolone jest, wyłącznie za moją zgodą i podaniem źródła do pełnej postaci tekstu.

3. Dozwolone jest linkowanie i cytowanie fragmentów wypowiedzi oraz utworów na blogach i prywatnych stronach www.

4. Nie wyrażam zgody na publikowanie lub przetwarzanie moich prac w przypadku, gdy korzystający z nich użytkownik w sposób pośredni lub bezpośredni czerpie z nich korzyści.

5. Zabronione jest także umieszczanie jakichkolwiek moich prac na portalach społecznościowych, w streamingu audio lub video oraz stronach z zasobami typu 'torrent' bez mojej zgody.

6. Kompozycje muzyczne można pobierać nieodpłatnie, lecz wykorzystywać je można tylko na podstawie licencji Creative Commons 3.0

7. Photopack(czyli paczki z tapetami na pulpit) udostępniam za darmo i tylko w celach niekomercyjnych.

8. Kod strony jest otwarty i dostępny dla wszystkich, natomiast jeśli jakieś rozwiązanie przypadnie Ci do gustu, możesz zawsze zasugerować link do mojej strony.

Skrypty i rozwiązania firm lub osób trzecich wykorzystane podczas budowy tej strony:

  • Skrypt do automatycznego przewijania strony udostępniony przez Ariel Flesler. (strona anglojęzyczna)
  • Skrypt podpowiedzi w wyszukiwarce udostępniony przez Jörna Zaefferera. (strona anglojęzyczna)
  • Fancybox czyli skrypt do wyświetlania zawartości w nowym oknie / ramce udostępniony przez http://fancybox.net. (strona anglojęzyczna)
  • Reszta napisanych przeze mnie mechanizmów, jak również w/w oparte są na kodzie biblioteki programistycznej jQuery. (strona anglojęzyczna)
  • Formularz zgłoszeniowy bazuje na "silniku" firmy: Response-o-matic (strona anglojęzyczna)
  • Wyszukiwarka strony bazuje na silniku Findberry (strona anglojęzyczna).

Ta strona wykorzystuje ciasteczka i podobne technologie. Są one mi potrzebne, aby strona mogła lepiej funkcjonować. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich gromadzenie i wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami w Twojej przeglądarce. Więcej o ciasteczkach możesz dowiedzieć się w dziale "Pomoc".

Opcje dostępności

Funkcja: Wysoki kontrast

Opis funkcji: Pozwala na zmianę trybów kolorystycznych strony.

Funkcja: Auto Scroll

Opis funkcji: Pozwala na automatyczne przewijanie strony podczas czytania.

Funkcja: Auto Expand

Opis funkcji: Domyślnie zostaną rozwinięte wszystkie komunikaty.

Zmień widoczność widżetów.

Ustawienia tła strony

Obecnie ustawione tło

.JPG
Uwaga! Zmiana domyślnego tła, może nieco wydłużyć wczytywanie się strony.

Ustawienia typu odtwarzacza

Ustaw w jaki sposób mają być odtwarzane utwory: