Opcje dostępności

Historia strony i dane techniczne

Jak i kiedy powstała ta strona?

Pierwsze plany dotyczące strony internetowej pojawiły się tak naprawdę pod koniec stycznia 2006 roku, a już w lutym pojawiły się na niej pierwsze wpisy. Pierwsza wersja zawierała jedynie skromną galerię zdjęć, kilka wypowiedzi oraz trochę informacji o sobie samym. Wraz z rozwojem strony pojawiały się kolejne działy jak galeria zdjęć czy muzyka. Kolejne wersje wnosiły nowe podstrony i funkcjonalności. Pojawiła się informacja o wersji, dział faq czy Oświadczenie o dostępności. Nie licząc materiałów multimedialnych, dziś to kilkadziesiąt stron mojego hobby, które rozwijam od kilkunastu lat.

Po co ją założyłem?

By przybliżyć Wam moje zainteresowania, a także aby pokazać, że przy odrobinie chęci i niewielkiego wysiłku można stworzyć całkiem dostępny serwis www. Zainteresowanych kwestiami technicznymi, zapraszam do odwiedzenia strony wdrożenia archiwalne, gdzie można znaleźć informacje, jak zmieniała się strona na przełomie lat.

Stronę oczywiście dedykuję wszystkim ludziom, którzy nie tylko są zainteresowani tematem A11Y, ale także osobom o otwartym umyśle i podchodzącym do życia w sposób, potocznie mówiąc - poukładany.

Dlaczego nie blog?

Od samego początku miałem wizję posiadania strony www, na której mógłbym dzielić się swoją pasją, która jest raczej formą przekazania informacji o mnie samym, czym się zajmuję, jakie mam hobby oraz próbą pokazania, że przy chwili wolnego czasu i chęciach, można stworzyć całkiem dostępną stronę www.

Parametry techniczne strony:

Data pierwszego opublikowania: 01.02.2006

Data ostatniego wdrożenia: brak danych

Kodowanie: UTF-8

Wspierane przeglądarki: zobacz tabelę wspieranych przeglądarek

Email wsparcia: smykuczyku(@)gmail.com

Użyte technologie: HTML 5.2, CSS, ARIA, javascript/jQuery, XML, Microdata

Wersja silnika jQuery:

Dane techniczne o użytkowniku

Rozdzielczość ekranu:

Rozdzielczość okna przeglądarki:

Używasz przeglądarki:

Twoja głębia kolorów to:

Pracujesz pod systemem:

Język przeglądarki:

Powyższe informacje służą do celów diagnostycznych. Choć w świetle prawa, nie stanowią danych identyfikacyjnych o użytkowniku, to żadne z powyższych nie są gromadzone, ani przetwarzane. Szczegóły na temat zbierania danych diagnostycznych znajdziesz na stronie polityka prywatności.

Zmień widoczność widżetów