Historia strony i dane techniczne

Jak i kiedy powstała ta strona?

Pierwsze plany dotyczące strony internetowej pojawiły się tak naprawdę pod koniec stycznia 2006 roku, a już w lutym pojawiły się na niej pierwsze wpisy. Pierwsza wersja zawierała jedynie skromną galerię zdjęć, kilka wypowiedzi oraz trochę informacji o sobie samym. Wraz z rozwojem strony pojawiały się kolejne działy jak galeria zdjęć czy muzyka. Kolejne wersje wnosiły nowe podstrony i funkcjonalności. Pojawiła się informacja o wersji, dział faq czy Oświadczenie o dostępności. Nie licząc materiałów multimedialnych, dziś to kilkadziesiąt stron mojego hobby, które rozwijam od kilkunastu lat.

Po co ją założyłem?

By przybliżyć Wam moje zainteresowania, do których należą m.in.: fotografia czy tworzenie prostych, ale dostępnych stron internetowych. Jest zarówno wizytówką jak i formą nauki w temacie accessibility. Zainteresowanych kwestiami technicznymi, zapraszam do odwiedzenia strony wdrożenia archiwalne, gdzie można znaleźć informacje, jak zmieniała się strona na przełomie lat.

Stronę dedykuję wszystkim ludziom o ciekawym poglądzie na świat, znajomym, ale przede wszystkim osobom o otwartym umyśle i podchodzącym do życia w sposób, potocznie mówiąc - poukładany.

Dlaczego nie blog?

Od samego początku miałem wizję posiadania strony www, na której mógłbym dzielić się swoją pasją, która jest raczej formą przekazania informacji o mnie samym, czym się zajmuję, jakie mam hobby oraz próbą pokazania, że przy chwili wolnego czasu i chęciach, można stworzyć całkiem dostępną stronę www.

Parametry techniczne strony:

Data pierwszego opublikowania: 01.02.2006

Data ostatniego wdrożenia: brak danych

Aktualna wersja strony: 2020.R2

Kodowanie: UTF-8

Wspierane przeglądarki: zobacz tabelę wspieranych przeglądarek

Email wsparcia: smykuczyku(@)gmail.com

Użyte technologie: HTML 5.1, CSS 3.0, jQuery, Local Storage, Media Queries (Responsive Web Design), XML, Microdata

Wersja silnika jQuery:

Dane techniczne o użytkowniku

Rozdzielczość ekranu:

Rozdzielczość okna przeglądarki:

Używasz przeglądarki:

Twoja głębia kolorów to:

Pracujesz pod systemem:

Język przeglądarki:

Powyższe informacje służą do celów diagnostycznych. Choć w świetle prawa, nie stanowią danych identyfikacyjnych o użytkowniku, to żadne z powyższych nie są gromadzone, ani przetwarzane.

Zmień widoczność widżetów.