Parę słów o sobie

  • Czasem mówią do mnie: "Smyku".
  • Co robię na co dzień: kontroluję jakość oprogramowania lub inaczej jestem specjalistą QA (Quality Assurance).
  • Czy to lubię? Nawet bardzo.
  • Ulubiona muzyka: elektroniczna, zarówno klasyczna jak i współczesna.
  • Ulubione kino: science fiction, ale zdarza się często też coś innego. Natomiast stronię od mediów, tych klasycznych i tych internetowych.
  • Zainteresowania i hobby: między innymi fotografia, użyteczność i dostępność stron internetowych, a wolnych chwilach publikuję na tej stronie swoje fotografie i wypowiedzi.
  • Czego nie lubię robić? rzeczy nudnych, bezsensownych lub(i) narzuconych przez czyjeś widzi mi się, jak również nie lubię robić czegoś co, jest na przysłowiowym "topie". Coś na co jest "hype" i moda.
  • Czego naprawdę nie znoszę? olewatorstwa, manipulacji, zakłamania, hipokryzji i robienia czegokolwiek, bo tak trzeba pomimo, że jest bez sensu.
  • Czego zawsze sobie (i innym) życzę? prostej drogi przez życie, zdrowego rozsądku i uśmiechu na twarzy, bo tego ludzie mają najmniej.

Aby się ze mną skontaktować przejdź do strony kontakt, jednocześnie proszę o przeczytanie poniższego tekstu.

Kilka drobnych zasad dotyczących kontaktu

Staram się, aby strona nie była rodzajem bloga, a na pewno sposobem na wykreowanie super pozytywnej wizji mojej osoby. Nie jest mam nadzieję także sposobem szerzenia sztuczności czy też popularyzacji chorych poglądów. Nie znajdziesz tu nic bijącego popularność, nic co jest trendy oraz mam nadzieję nic bez odrobiny zdrowego rozsądku. W przeciwnym przypadku proszę, nie kontaktuj się ze mną w tym celu.

Proszę pisz poprawnie, nie skracaj wyrazów, nie wtrącaj sloganów, cooltowych lub tandetnych powiedzonek czy tekstowej mozaiki. Zwracaj się kulturalnie i przede wszystkim pamiętaj - po drugiej stronie też siedzi człowiek. Odnośnie pisowni i błędów, oczywiście każdemu się one zdarzają, także i mi, ale niech nie będą one w każdym słowie czy zdaniu. Jeżeli już masz poważne problemy z dysleksją użyj edytora tekstu lub internetowego słownika języka polskiego.

Zawsze możesz do mnie napisać, zawsze! Jeżeli interesuje Cię coś związanego ze stroną, artykuł, zdjęcie, muzyka, wywód lub porostu jest na niej błąd - napisz. Na wszystkie pytania będę starał się odpowiadać tak szybko jak to możliwe. Lecz dane kontaktowe podane na stronie służą jedynie do nawiązania kontaktu i korespondencji. Wszelkiego rodzaju działania nieetyczne, niekulturalne, a także niezgodne z tym co podaje netykieta internetowa, z dużym prawdopodobieństwem spotkają się z moją dezaprobatą i końcem konwersacji.

Nie chcę, aby strona uchodziła za fajną tylko przez to, że jest na niej zamieszczonych kilka fajnych fotek/tapet lub muzyki. Stronę stworzyłem nie tylko by pokazać Wam moje Zdjęcia, które mimo wszystko są głównym przedmiotem tej strony, ale są na niej także inne działy. Proszę nie spłycaj siebie i swojej wizyty wyłącznie do oglądania zdjęć.

Jeśli nie masz na tyle czasu by spokojnie przeczytać jakiś tekst, proszę nie zaczynaj go. Lepiej będzie jak dodasz stronę do ulubionych i wrócisz tutaj później. Łatwo jest sobie ukształtować opinie o czymś, a w szczególności o kimś po kilku jego słowach, trudniej jednak go zrozumieć patrząc na całokształt. Lepiej jak na spokojnie przeanalizujesz tę stronę, aby później mieć klarowniejszy obraz.

Preferuję otwartą rozmowę, bez ukrywania się pod różnego rodzaju pseudonimami. Moją aktywność na portalach społecznościowych redukuję do minimum, a do tego nie posiadam konta na Facebooku czy Tweeterze i mieć go nie zamierzam. Nie udostępniam także komentowania treści na mojej stronie, aby uniknąć anonimowych komentarzy. Jeśli nie jesteś w stanie napisać czegoś jak człowiek bez maskowania się lub(i) potrzeby używania portalu społecznościowego, to najlepiej nie pisz. Fakt, że można mnie znaleźć na jednym z portali społecznościowych (i nie jest to Facebook), nie oznacza konieczności dodania Cię do moich znajomych, dla samego faktu.

Naturalnie na każdą konstruktywną i kulturalną krytykę liczę i przyjmuję. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku i kultury osobistej. Jednakże gdybyśmy nie doszli do porozumienia, to zawsze pamiętam o szacunku do rozmówcy i tego samego oczekuję od Ciebie. W przeciwnym przypadku patrz pkt. 3

Strona www jest zawsze pewnego rodzaju wizytówką danej osoby, ale nie musimy rozmawiać tylko o niej i materiałach na niej umieszczonych. To tylko hobby i pasja, które należy rozwijać i jeśli w rozmowie pojawią się jakieś niedomówienia, to proszę Cię nie odsyłaj mnie to fejsbukowych fanpejdży lub stron, które nie są dostępne bez potrzeby logowania się lub rejestracji na jakimś serwisie lub forum. Nie mam na to czasu, jak również nie zależy mi na uskutecznianiu kłótni, tylko po to aby udowodnić czyjąś rację lub jej brak.

Zmień widoczność widżetów.